Kuinka voin liittyä? Jos on vaatimuksena lusiminen, niin on lusittu eläinpornosta vuonna 2008 3 kuukautta. Että ei tässä ihan puhtaita pulmuisia olla... Veksi meillä on muuten jotain yhteistä, muakin ahdisteltiin sellissä, mutta mä en vaan antanu.
Raksu69- ranua ----
Jäseneksi vanha liitto ry
5
297
Vastaukset
- mää itte
siksi. että yritän parantaa asioita venkulamaailmassa
- 6+5=14
Vanhaan liittoon vaaditaan myös maksimissaan 6.0 keskiarvo peruskoulun päättötodistuksessa. Se lienee selviö jokaiselle vanhan liiton älykölle?
- muumi-Iäppäri
PRIIMUS MONESSAKIN KOULUSSA JA KOULUTUKSISSA ARMEIJASSA
- muumi-limppari
muumi-Iäppäri kirjoitti:
PRIIMUS MONESSAKIN KOULUSSA JA KOULUTUKSISSA ARMEIJASSA
Olit kyllä! Muistan, miten etevästi esitit apukoulusi joulujuhlassa vasemman jalan saapasta. Sait raikuvat aplodit. Armeijassakin ylenit aina saunamajuriksi asti.
- Liima-imppari
muumi-limppari kirjoitti:
Olit kyllä! Muistan, miten etevästi esitit apukoulusi joulujuhlassa vasemman jalan saapasta. Sait raikuvat aplodit. Armeijassakin ylenit aina saunamajuriksi asti.
myös nyrkkinainnin sm-kolomonen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392457
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381343- 841313
- 631201
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40949Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.123832- 31761
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23616Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan58596Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d6820529