Taasko tappio edustusjoukkueelle

Abc:llä väitettiin, että kolmen maalin häviö.
Siis 6-3 Kiuruveen voitoksi.
5116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei tartte karsia yläs eikä alas,,Kunhan pelataan

Äänestä
  • taas mennään ?

    Äänestä

  • että munasillaanko kirjoitti:

    taas mennään ?

    määrä ..niin kannattaa pelata voitosta,,ei HAAPAVEDELLÄ ole varaa pelata minkäänlaista Divarikiekkoa,Että isät.Äidit.Kannattas rueta heti NUKKUMAAN.

    Äänestä

  • Tuo euroja tarittasv kirjoitti:

    määrä ..niin kannattaa pelata voitosta,,ei HAAPAVEDELLÄ ole varaa pelata minkäänlaista Divarikiekkoa,Että isät.Äidit.Kannattas rueta heti NUKKUMAAN.

    ny äkkiä porukkaa psyykkaamaan.

    Äänestä

  • jussia tarttis kirjoitti:

    ny äkkiä porukkaa psyykkaamaan.

    Tule Joukkueen taakse kun teittiä niin kovin huolettaa,Maaliskuun jälkeen Peli on teidän,,Onnea vaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiuruveellä ? kirjoitti:

Abc:llä väitettiin, että kolmen maalin häviö.
Siis 6-3 Kiuruveen voitoksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu