Olet kylmä...

kuin kivi. En tunne himoa en intoa. Annan vain Ässälle.
7697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

sehän on kiva:)))))))))))))))))))))))))))))

Äänestä

Saatan olla vähän kylmä...
kylmä kuin meteoriitti -
- määränpäähänsä iskeytyessään ;P
Kun radat kohtaa, se on väistämätöntä. Osuu, räjähtää,
uppoaA.

Äänestä

olisit kuinka kylmä minä en kyllä antaisi Ässällekkään.
En ole antanut, enkä tule antamaankaan P I S T E :))))))

Äänestä
  • Hatunnosto sulle! Tätä en olisi ihan heti arvannut.

    Äänestä

kuin jää,kukaan ei voi koskettaa mua....

Äänestä
  • voivat olla innoissaan saamastaan huomiosta. Me muut voimme henkäistä syvään helpotuksesta XD

    Äänestä

Vieraille miehille kylmä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedoksesi etukäteen kirjoitti:

kuin kivi. En tunne himoa en intoa. Annan vain Ässälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu