Huvittava palsta..

tämä. Jos joku eri mieltä Citikan laadusta, niin heti haukutaan Tojo pelleksi, vajaaksi, hulluksi yms. Mitähän se Tojokin tänne liitty ja eikös tuolla säännöissäkin kielletä toisten solvaaminen.
Sairasta, sairasta on meininki tällä palstalla. Ei muilla ihan tämmöistä melskaamista.
7238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

tällä palstalla enemmän kuin millään muulla.

Äänestä

"Ei muilla ihan tämmöistä melskaamista. "
Niin, muut palstat saavat olla rauhassa merkkinsä vihaajilta toisinkuin tämä.

Äänestä
  • Rakkaudesta se hevonenkin potkii.

    Äänestä

Tosiaan sännöissäkin kielletään toisten solvaaminen, ja silti niitä solvauksia satelee tänne Citroën-palstalle. Sairasta, sairasta meininkiä!

Äänestä

Oikeassa olet typerin palsta mitä on.Itsekkin täältä neuvoa kysynyt ja haukuttu pataluhaksi.Voi jumpe mitä porukkaa.

Äänestä

...että tää on vähän niinku Tojota/Sitikka palsta fifty-sixty. Loppujen lopuksi kuinkahan moni Sitikalla ajeleva viitsii edes käydä kattelemassa tuolla Tojota palstalla...
Noh, tekee hyvää palstan kävijämäärille toi Tojotakuskien kiinnostus ;)
Ps. Kansihalkeamien takia en pidä japseja oikein missään arvossa...

Äänestä

huonolla suomenkielellä argumentointi vailla pohjaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sivusta seuraaja... kirjoitti:

tämä. Jos joku eri mieltä Citikan laadusta, niin heti haukutaan Tojo pelleksi, vajaaksi, hulluksi yms. Mitähän se Tojokin tänne liitty ja eikös tuolla säännöissäkin kielletä toisten solvaaminen.
Sairasta, sairasta on meininki tällä palstalla. Ei muilla ihan tämmöistä melskaamista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu