Mahtaakohan niin epätoivoista fanipoikaa edes olla, joka olisi oikeasti yllättynyt Sonyn päätöksestä taas siirtää GT5:n julkaisua hamaan tulevaisuuteen?
No, ehkä se ehtii PS4:n julkaisupeliksi ja siten sitä voi ohjata Sonyn mullistavalla dildo-ohjaimella.
No, ehkä se ehtii PS4:n julkaisupeliksi ja siten sitä voi ohjata Sonyn mullistavalla dildo-ohjaimella.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sonyko sen Gran Turismon valmistaa, jaa, no aina oppii jotain uutta.
Mistä muuten tiedät että ohjaimen näköisiä diljoja on myynnissä.
Taas yhen ajan idiootti täällä kirjottaa... "Sonyn päätös siirtää gt5".. Sonyn valmistamahan se tosiaan on.. Voi jessus.. Mieti vähän ennen kuin kirjoitat tällaista.
Mielestäni se on ihan hyvä, jos on ongelmia, niin ne korjataan ennen julkaisua.
Polyphony Digital on Sonyn sisäinen yhtiö joka on valmistanut ja valmistaa pelisarjaa nimeltä Gran Turismo Sonyn Playstation konsoleille. Sonylla on siis isännän ääni talossa ja valta sanoa milloin GT5 voidaan julkaista.
Kazunori Yamauchi, Polyphony Digitalin pääjohtaja on sanonut että he ovat saavuttaneet pelin kehityksessä sellaisen vaiheen jossa sen voisi julkaista minä hetkenä tahansa tai jatkaa kehitystä hamaan tulevaisuuteen, päätös riippuu Sonysta.
Toivon mukaan viivästys koskee vain Japanin julkaisua ja peli julkaistaisiin kesällä 2010 samaan aikaan koko maailmassa.
mökötät. PS3 myi syys-joulu aikana 3miljoonaa konsilia enemmän kuin 360.
uudeksi julkaisuajankohdaksi on valittu syksy 2010.