onko kusetettu

minua

sanooko teile mitää tälläne kuin CASINO ACTION lupasivat 1250 ekeä pelirahaa.minä latasin kyseisen ohjelman yritin saada kättöön sen 1250 ekeä mutta se ei vaan onnistunut.Se tässä minua ihmetyttää että minulla on 3 kättäjätunnusta ja kaikkiin sama salasana.kun rekisröivyin ensimmäisen kerran pelipaikkaan sieltä tuli minulle valmis kättäjäntunnus.muutaman tunnin kuluttua menin uudestaan sivulle mutta se kättäjäntunnus oli ihan eri mikä oli annettu minulle mutta sama salasana kävi sille.No minä poistin koko ohjelman koneeltani ja latasin uudestaan ja rekiströinti onnistui ja sain taas uuden kättäjätunnuksen mutta sama salasana kavi taas.Nyt koko ohjelma ei toimi minun koneellani elikä en pääse koko sivulle.Eihän pokerihuoneellekaan pysty teekee kuin yhden tilin. Annokohan joilekin huijareile tietoni saa nähdä mitä tulee koneelle.Onko muila tietoa tästä ohjelmasta.

2

274

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tttttttttttt

      ggggggg

    • sfafdffds

      Järjen käyttö on sallittua! Jos todellakin luulet että joku antaa sinullle tuosta vain 1250€, niin mietis nyt vielä vähän.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      84
      6555
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      35
      3581
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      44
      3138
    4. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2352
    5. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      28
      2211
    6. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      120
      2113
    7. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      193
      2087
    8. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      2029
    9. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      40
      1912
    10. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1648
    Aihe