Tietokoneelta,millä ohjelmalla onnistuu kun puhelimen mukana ei tullut mitään levyä??Usb johto kyllä on mutta ei ohjelmaa..puhelimen samsung b3310...APUA!!??
Musiikkia puhelimeen
urpoko
4145
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Puhelin USB piuhalla tietsikkaan ja se näkyy massamuistina ihan kuin tikku tai mp3 soitin. Sinne vain musaa kuten siirrät normaalistikin tiedostoja asemien/kansioiden välillä.
noin..mp3 soittimen kyllä olen ladannu koneelta mut toi puhelin juttu ei nyt toiminu...mikä vika..muukin kuin urpo käyttäjä=/
No mun Sony Ericssonissa tulee pari valintaa kun laittaa USB:n koneeseen ja Tiedonsiirto on oikea valinta, onko siinä mitään sellaista tai jossain asetuksissa. Katso ohjekirjasta, Samsungin sivuilta löytyy suomen kielinen pdf-ohjekirja jos itelläs ei oo.
toimii ainaskin Nokialla,tiedä sitten noista pingpongeista...