Tästä on varmasti ollut jo aiemmin puhetta palstalla enkä nyt jaksa etsiä asiaan liittyviä linkkejä mutta jos joku tietää niin lisätkää tänne. Eli tästä Suomeen tilatusta sikainfluenssarokotteesta on sanottu sen sisältävän ainetta tai aineita jotka sterilisoivat ihmistä, eli huonontavat hänen kykyään saada jälkeläisiä.
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kristittyjen jälkeläisiä vastaan juonitaan monin keinoin. Jopa omat on saatu toimimaan toisiaan vastaan maksamalla näille pyrkyreille aivan hirvittävän suuria palkkoja haluttujen asioiden markkinoimiseksi ihmisille. Siinä rahat ottaessaan sitä saattaa joku aiheuttaa vaaran paitsi kanssaeläjille niin myös omille jälkipolville. Rahanhimossa ei vaan pysty välttämättä näkemään kokonaisuuksia siitä mitä maailmalla on tapahtumassa. Jälkeläiset tuskin kiittävät pyrkyreitä.
on myös sanottu:
Tappaa heti.
Tappaa 28 päivän kuluessa
Tappaa 2 kk:n kuluessa
Sisältää mielenhallintasiruja
Aiheuttaa vastustuskyvyn romahtamisen
Alienit varoittaneet rokotuksesta
Mitä mieleltään häiriintyneet paranoidit eivät keksisi? Mutta missä näyttö?
Kun näitä juttujas lukee, niin tulee mieleen, että sterilisointi vois joskus olla sangen hyödyllistä. Eikä tule asiaan liittyviä linkkejä.
uuden nimimerkin, gyn.prof? Hohhelilla alkaa näköjään olla jo tavallista vakavampia hourailukohtauksia. :D
on havaittu, että jatkossa syntyy miehiä paljon vähemmän kuin tyttäriä. Että on sitten varaa valitakin noita kauniimman sukupuolen edustajia, ettei tarvii ottaa sitä ensimmäistä, joka vastaan tulee. Kyllä se eka kerta silti parhaimmalta tuntuu.
No onko se kovin kivaa, jos kaikille tytöille ei löydy miestä?
Ehkäisypillerien hormonit joutuu kusen vesistöön, ongelmia myös eläimille.
Kusen kautta vesistöön siis.
Lakkaako ottamasta eteen? Eikö siihen piikkiin olisi voinut lisätä kesto viagraa niin ei olisi tarvinnut hätistellä porukkaa piikille.