Meidän Finnairilaisten

pelkkä korpraali, kun emme saa viedä tikka- ja startsturnauksia työajalla loppuun.
Kenelle nämä komeet Finnairpokaalit sitten nyt jaetaa?
3296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Työajalla tehdään töitä olkoon sitten pomo tai duunari.

Äänestä
  • Niin höpöjuttuja taas, tämä(kään) tikkaepisodi edes pidä paikkaansa... hohhoi..

    Äänestä

  • että näin.. kirjoitti:

    Niin höpöjuttuja taas, tämä(kään) tikkaepisodi edes pidä paikkaansa... hohhoi..

    eipäs valehdella siellä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lakkokenraali olikin kirjoitti:

pelkkä korpraali, kun emme saa viedä tikka- ja startsturnauksia työajalla loppuun.
Kenelle nämä komeet Finnairpokaalit sitten nyt jaetaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu