ceed on kelpo kulkuväline mutta sillä ajelevat leimaantuvat luusereiksi,näin se harmi kyllä menee!
ceed on
weba
14394
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Uskotaan.Niin on sisarmerkki Hyundai i30:enkin.Mutta ei sitä nyt koko ajan kannata jauhaa täällä.
varmaan -89 corolla tai civic olisi kova sana.
Tänne älyvapaita juttuja kirjoittelevat ovat luusereita jos ylipäätään luusereista puhutaan.
Henkkohtainen asenne ja luonteenlaatu ratkaisee, kuinka arvostelet muita ihmisiä. Joillekin vesilasi on puolillaan, joillekin se on voi uittu jo puoliksi tyhjä. Mutta jos omaa negatiivis-aggressiivisen luonnehäiriön(ei hoidettavissa, kun on synnyinlahjana saatu), niin sitten ne ceedistitkin on kusipäitä.
päivästä päivään. Mihin se Lada-juttu jäi?
Omaat poikkeuksellisen huonon itsetunnon. Toki yleistä Suomessa.
Vaihdoin Ceedin Golfiin. Nyt elämä hymyilee eikä tarvitse edes kus** Deltaan päin.
ei olla sidoksissa mihinkään suuntaan autojen omistajina,mennään sinne minne tahdotaan asioida mutta eipä ole ollut parempaa palvelua kuin siellä mistä tokan auton ostimme eka oli muu merkki vielä ja palvelu oli täydellistä!.Huollot tehtiin muualla.
Ei tunneta oloomme luusereiksi vaan voittajiksi alla keskihintainen*25t e*, herkuilla oleva kia.Eikä oo perheen ainoo auto mutta ainoo on joka luotetettava ja talviautona paras.Paras matkoilla.Ompa hyvä ajella todella.Upee, kaunis.
Eihän voida uusien autojen omistajina toki tapella teinien kaa iän ikuisesta meidänisä teidän isä ja mää ja mää syndroomasta jostain amis autoista!ne painii omissa sarjoissaan..tiedättekö lapset että takaveto autossa: aina palaa epsit ja absit ja ojaan ollaan matkalla jos ei osata ajaa siellä ollaan eli se siitä.Ja ääni teinien autoissa pitää olla reiittää pakarit jne..eli uskomatonta nykytouhua.Äänikö se teidän autot saa kulkemaan??olevinaan kuulemma joo, kun kysytään kovuutta.Ja saa kauneiimman naisen etupenkille..ihanko en tietäs mistä on kyse, ympärillä on nuoria jotka perustelee asioita juuri noin.Ei joku 300tkilsaa ajettu auto voi olla huippu enää missään..eikä ainakaan 80-90 luvulla tehty.Ostahan on ja kuori jo romuna.Luusereita on ne jotka ei pysty hankkimaan edes auto palkallaan!elämän realiteetti menee niin et isä ostaa ekan n.2000e maksavan pönttökaaran mallia.*.89* ja sä reität sen putket ja sit alat arvostella muita..Kokeile 50 auto merkkiä ja tuu sit kertoo asioista enempi jooko?!
jaa tää oli räppii,ei olla sidoksissa mihinkään,Ei tunneta oloomme luusereiks jou jou,aina palaa epsit ja absit realiteetti aina palaa epsit ja absit pakarit ja pakarit ja .Äänikö se teidän autot saa kulkemaan kulkemaan jouuu nykytouhua.Luusereita on ne jotka ei pysty hankkimaan naista etupenkille edes kuskiks.mitä vanhempi auto se kauniimpi pimu mene testaan sen kiias kanssa
nuoret näköjään kiinnostuneet autoista *sehän vallan buenoa*.Sulle sanon *en muuten mee!:-D musta ei lepakkoo tuu ei sit mitenkään.*mutta kaaroista tykkään ja komeista kuskeista..Ja koko elämä on töitä tehty eli luusereita ollaan.
kun oppivat vielä leskustelemaan aiheesta,niin hyvähän se on, sekun on usein vielä meidän isillä parempi auto kuin teidän isillä astella.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Luuseri
Ehkä jonkun mielestä luuseriksi mutta ainakin omissa silmissä he ovat ihmisiä jotka ovat rahankäytöltään viisaita eivätkä maksa jollekin perinteiselle merkille kymppitonnin ylihintaa 2-30v sitten tehdyn maineen perusteella .. ja usein kuin uusien mallien laatu ei ole lähelläkään noiden 2-30v vanhojen mallien tasoa.
Ei auto ihmistä tee, ja jos jonkun silmissä tekee niin vaikka tämä ihminen ajaisi mersulla niin ei hänen todellisuudentajuntansa tule siitä muuttumaan. Kulkuneuvoja ne kaikki vain ovat.
Joopa, kyllä ne todellisesti tänne noita päättömiä kirjoituksiaan kirjoittelevat ovat niitä luusereita ja ehkä muutenkin vähän ihmisiä karttavia otuksia, koska täällä netissä voivat hekin tuntea itsensä viisaaksi ja suureksikin autotietäjiksi. Ja sitten faktaa, kaikki nykyiset autot ovat todella huonoja kestämään suomen olosuhteita.