Jos

meistä ei sitten tuliskaan mitään niin voitasko olla edes jotenkin tekemisissä..ystäviä?
6386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

toki.sitähän tässä olen yrittäny sulle sanoa :)

Äänestä

niin paljon..että kaveruus, ystävyys tuottaa vielä mielettömämmän ikävän, kuin se, ettei näe, kuule yhtään mitään.Hullunkurista eikö vaan?

Äänestä

totta kai..katotaan sit myöhemmin että tuleeko meistä mitään.:)

Äänestä
  • miten se onnistus se ystävyys nyt?

    Äänestä

  • mietin tässä kirjoitti:

    miten se onnistus se ystävyys nyt?

    niinkuin ennenkin...sä mun lähin uskollisin ystävä :)

    Äänestä

Umassako vai elokuvissa käytäs,ystäväni?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietin tässä kirjoitti:

meistä ei sitten tuliskaan mitään niin voitasko olla edes jotenkin tekemisissä..ystäviä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu