Kuinkas

Tämä meidän rakastettu ministeri, herra Mauri Pekkarinen. Olisiko Maurista tuurajaksi Mr Lothari:lle.
Kestääkö Maurin psyyke noinkin kovaa pumppausta ?
190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vaikka kalju ei ole täydellinen, niin puhumiskyvyllään se saa kenet tahansa kumenemaan ja osa yleisästä lähtis ulos ennen esityksen puoltaväliä. Eikä pöksyjä tarvitsis ees ottaa pois.

Autiolle saarelle, jos pitäs jompi kumpi valita mukaan, niin en ottas kumpaakaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pitkä on kirjoitti:

Tämä meidän rakastettu ministeri, herra Mauri Pekkarinen. Olisiko Maurista tuurajaksi Mr Lothari:lle.
Kestääkö Maurin psyyke noinkin kovaa pumppausta ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu