Bad Boy..

joko lähdit nukkumaan? Et kai nyt vielä? Käväisin jo kaupassa ja laitoin saunankin päälle. Yksinkö siellä olet?

Vai kenen nimi siinä ovessa on? tai sitten vain luulen ja olen väärässä aivan... hyvää yötä suudelmin hellin jos menit:)
1164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

oletko sä nainen vai mies?

mä en tajua miten paljon sattumia voi oikein olla. Kai niitä vaan sitten on:)

ja ovatko sivis ja suvis eri henkilöt?

Terv, yks nainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suvis.... kirjoitti:

joko lähdit nukkumaan? Et kai nyt vielä? Käväisin jo kaupassa ja laitoin saunankin päälle. Yksinkö siellä olet?

Vai kenen nimi siinä ovessa on? tai sitten vain luulen ja olen väärässä aivan... hyvää yötä suudelmin hellin jos menit:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu