Olipa muuten hyvä valinta!

Kävin tänään vasta katsomassa tulokset, ja kyllä oikea voitti! Todella persoonallinen ja kaunis missi tänä vuonna. Ja näyttääpä kehtaavan katsella ilman meikkiäkin, toisin kun monia muita, kuten juuri tuota ennakkosuosikkia Essiä.
4265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vaikka on kaunis, niin tuntuu siltä että miss Suomet kannattaisi valita latinalaisesta Amerikasta.
Niin voisi missi pärjätä myös kansainvälisissä mittelöissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


luonnonkaunis** kirjoitti:

Kävin tänään vasta katsomassa tulokset, ja kyllä oikea voitti! Todella persoonallinen ja kaunis missi tänä vuonna. Ja näyttääpä kehtaavan katsella ilman meikkiäkin, toisin kun monia muita, kuten juuri tuota ennakkosuosikkia Essiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu