Kart M58 naamiointi

Voisko joku kertoo mite sais halavalla hyvän naamion karttii ku mulla o sellane kirkkaa puu värine se ase ja se näkyy melkkei kilometri päähä et oisko jollai hyvää vinkkii?!?!?
4640
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No esimerkiksi koitat tehä jonkin näkösiä maastokuvioita, mun kaveri veti sen spraymaalilla mutta en takaa siitä tuleeko siitä hieno

Äänestä

kato youtubesta:

How to Paint Your Airsoft Gun Tiger Stripe Camo

How to paint your airsoft gun woodland camo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pulttilukot jyrää!! kirjoitti:

Voisko joku kertoo mite sais halavalla hyvän naamion karttii ku mulla o sellane kirkkaa puu värine se ase ja se näkyy melkkei kilometri päähä et oisko jollai hyvää vinkkii?!?!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu