siinä sitä riittääkin nyt puimista, sattuu se ja sen kyllä muutaman minuutin välein huomaa
;-DDD
;-DDD
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
No voin tunnustaa että rukkaset annoin, olihan se saajalle kova pala vieläkin pureskelee
Tuo ullamirjamikinko jäi lehdellä soittelemaan, jopas jotain
Jepuliksen mokomaa hiiva sieni persettä kaipaavan.
Kyllä nyt tuli niin hieno sana että mikä se semmonen on
Mut jepulis on sellanen
Ulla on varmasti, se Jepuliksen ykkös nainen.
on syrjään joutu kukkamekko. Liekkö sitten totta jotta sill'ä olisi se hiivasieni
otettu jjoutavalta luvatta.
Kuinka voi olla mahdollinen tämmöi törkeys.
Minävaaninhottavuus on ainoa joka voi olla niin häpeämätön.
hiiivasienestä tuo puunikki kertoi eikös se sitten ollut sillä kukkamekolla. Muutoin ei rekattu nikkiä nikkiä voi viedä, Se pysyy nikin omistajalla.
Jepuliksella ole hiivasientä ei se ole niin lähellä kukkamekkoa ollut, jotta se olisi tarttunut.
peräpukamani ovat täysin yksityisasia, ne eivät kuulu tänne palstalaisten räävittäviksi.
reilusta pelistä sinulla ei ole hajuakaan Puunikki on minun ja sitä et vie,
loukkaavia viestejä joku minävaan lähettää puunikin nimissä, HÄPEÄ minävaan, jososaat.!
Onhan minullakin pukamat enkä niitä häpeä.
Joka ei tule toimeen omillaan vaan on aina pöllimässä ideat toisilta.
Tämähän kertoo puutteista kehityskyvyn alueella.
Aito Puunikki ei loukkaa toisia kirjoittajia vaan tulee toimeen omilla ideoilla.
Rauhallisesti Feikki, ettei kupla otsassasi puhkea.
kupla otsassasi, on aitoa minävaata
mitä tilaat.
ihan pelläästyn kun oli ULLAA kissankorkusin kirjaimin.
Ei oo kosittu ,ainakaan viälä mua.
Heh hee ..vartokaahan ny vaikka pääsette oikeen juhannus häihin ,,hianot ne olla pittää,,, oo sen verran pohjalaista periny isän pualelta vaikka mialummin kirjoitan hämeeks nääs!
hoida se hiiva sieni ensin, kun sehän sulhanen sekoo sitä viimisen päälle
Muista hoitaa
sehän on minävaan tavaramerkki, sitenhän ovat toimineet kaikki diktaattorit ja diktaattoriksi pyrkivät kautta aikain.
ollaan kateellisia?
ja .
olet minulle kade, Mene jo nukkumaan vaikutat kovin väsyneeltä. Nuuhkase mennessäsi vaikka sitä homesientä...
minävaan on kohta kymmenen vuotta mestaroinut täällä mutta ainoa joka ei ole miksikään muuttunut on hän itse samat sanat ja maneerit seuraavat mukanaan vuodesta toiseen.
Jepuliksen kaltaista sekoilijaa ei ole toista, ei edes 80 ikäisissä, täysin tietämätön kaikesta maailman menosta,
Täällä roikkuu ja höpisee kuin ripulinen .. pörisee.. ihmisten perässä10 8
pyyhkeen sisään, käy pitkällesi ja åistä jää pyyhe otsallesi. Uskoakseni se rauhoittaa sinua.minä vaan on ilmoituksensa mukaan Floridassa, Varmaan niin kiirettä ettei ennätä tännekkään juuri kirjoitella.Kyllähän siellä olosta on nautittava eikä kannata haaskata aikaa näiden palstatalaiseten kanssa seurusteluun. Muuten kyllä tietämäni mukaan minä vaan on hyvin säilynyt. Nuorekas ja viriili.
Nyt valitettavasti lähden Rvintola Elitten jossa on tapaaminen. Laita nyt se pyyhe otsallesi olet sitten huomenna vähän pirteämpi. Äläkä käytä tuota Puunikki nimimerkkiäni siihen en anna lupaa.
minävaan ei ole floridassa vaan kirjoittelee täällä, oikeaa puunikkiä ei ole olemassa sillä minä itse olen aito Puunikki.
minä vaan voi halutessaan kirjoitella vaikka Austraaliasta silloin kun hänen korkeeutesa von minä vaan sattuu olemaan sillä. Se ei ole hänelle akateemisesti koulutetulle mikään kikka. Äläkä käytä toisten nikkiä. Voithan laittaa nikiksesi vaikka koiran oksennus. Se ehkä paremmin kuvaa sinua..
Juuri tuollaisia sanoja sinä minävaan käytät, oppineisuuttesi ei estä sinua käyttäytymästä oppimattoman tavoin.
Nikkirosvo olet ollut jatkuvasti typerästi aina matkit toisia kun et itse mihinkään kykene, olet oikein lusmujen lusmu.
Puupää sinä olet etkä mikään puunikki. Selvitäppä nyt puupääsi ja tule edes hetkeksi järkiisi,
siinä taas näyte minävaan tyylistä.