Mikäs vika on kun ei toimi jeep compass 2008 valo toinen toimii hyvin ja toinen ei mutta kummatkin toimii jos käyttää pitkiä ajovaloja.??
COMPASS JEEP 2008?
toinenvalotoimiitoin
5
1332
Vastaukset
- teezetJeep
vaihda polttimot
- JEEP 2008
Koitin sitä mutta ei toiminut testasin useamman uuden poltimon ja laitin ne sinne oikein mut ei toiminut oikean puolen valo mutta vasemman puolen valo toimisi mut kun laitti pitkät valot niin sit toimis kummatkin.
Mikä on vikana kun ei tuo vaseman puolen valo pala?
Voisiko olla sulakkeissa?
- pistepilkku
mistämevoitaistietäämikäsinunautossasionvikanaennenkuinkirjoitattänneuudestaanniinyritäopetellavälimerkkienkäyttöä
- ok
Ok
- Jeeppimies
Vikakoodi pitää kuitata, niin syttyy taas valo. Itselläni on kahdesti tehnyt saman.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723053
- 552715
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322335- 792178
- 951996
- 541906
- 121576
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171537Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301380Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291349