Vihdoinkin!

http://www.somalicruises.com/

Voiko enää parempaa huvia keksiä. Tuonne täytyy päästä ja pian. Onko mukaan lähtijöitä?
3351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...näitä lähtijöitä ole Suomessakin aika paljon. Ilmeisesti pääkaupunkiseudulla kaikkein eniten.

Äänestä
  • Oot sää jokin väyrystelijä. Paavo kuninkaaksi, pääkaupunkiseutulaisten verorahat Keminmaan puuhaamaahan? Merenkulkulaitos Inarin järven rannalle!! eiks niin

    Äänestä

  • joopa joo kirjoitti:

    Oot sää jokin väyrystelijä. Paavo kuninkaaksi, pääkaupunkiseutulaisten verorahat Keminmaan puuhaamaahan? Merenkulkulaitos Inarin järven rannalle!! eiks niin

    ... että niitä somaleja taitaa olla kaikkein eniten pääkaupunkiseudulla, ja monet haluaisivat, että ne lähtisivät takaisin kotimaahansa cruisailemaan.
    'T. Paavo V.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Odotettu on. kirjoitti:

http://www.somalicruises.com/

Voiko enää parempaa huvia keksiä. Tuonne täytyy päästä ja pian. Onko mukaan lähtijöitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu