Mun tyttöystävä lähti kosovoon

Nuor miäs

Se meni sinne jo puoli vuotta sitten. Onkohan se antanut pimssua jollekkin faitterille siellä? Se on aika perso munalle ja siksi vähän miettinyt että onkohan tuo siellä ilman pystynyt olemaan. Olenb joskus hokannut että se mun kaverienkin haaruksia hieronut yhteisissä illanvietoissa. Olen kyllä huomannut, mutta en ole sanonut.
Kannattaisiko minun ottaa uusi nainen ja lempata se jakorasia?

4

826

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kossu 2008

      Meillä ainakin jokainen nainen sai munaa oli varattu tai ei. Pappi ei saanut, mutta kuraattorit ja kaikki matkatoimiston tytöt sun muut sai meisseliä kuulemma ainakin. Ei sinne mikään siveydensipuli nainen lähdekkään kuuntelemaan poikain rasvaisia lätinöitä. Kyllä inttiin menee ja rt-tehtäviin hakeutuu ne "ei niin kauniit ja ei niin pillustaan tarkat horot". Mutta menee ne siellä reissussa aina sillon tällöin tyhjennykseen nekin.

    • Määääkin

      Vastasit itse jo kysymyksessäsi. Itse olet hänet valinnut, joten tee tuokin valinta itse. Tiedetäänkö me täällä keskustelupalstalla paremmin sun tyttöystävästäs..? NOT. Mitä jos kysyisit häneltä, etkä ventoverailta. Jos hän pettää kotimaassa illanvietoissa, niin pettää hän sitten Kosovossaki... vaikka kuka tietää, paitsi hän ja sinä. Ja rauhanturvaaminen ei kenestäkään pettäjää tee, se on sitten ollut luonteessa koko ajan muutenkin. Tuollainen miettiminen kotiinjäävälle on ihan tavallista silti. Kun toinen on kaukana, sitä tulee mieleen kaikenlaista, mielikuvituskin voi tehdä temput. Pidä pää kylmänä ja keskustele mieluummin tyttöystäväsi kanssa, täältä saat suurimmaksi osaksi vain epäasiallisia vastauksia. Hyvää jatkoa!

      • varatun nusaisija

        ei sinne naiset muusta syystä lähde. Oletko varmasti tyydyttänyt sen eukkosi kunnolla?


      • 12443

        Häpeä! Menit trolliin ja trollaannuit siitä!
        Jos et tiedä mitä se tarkoittaa, niin annahan kun selvennän: kengännumerosi on vastaavanlainen nähden älykkyysosamäärääsi. Great success.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on totta mikä ei?

      Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?
      Kuhmo
      23
      1555
    2. Viesti sinulle

      Tiedät että tunteet ja ajatukset ja meillä on vahva yhteys mistä molemmat tiedetään. Odotan sinua ☀️
      Ikävä
      65
      1278
    3. Olen kironnut sinut alimpaan helvettiin

      Hyvää matkaa.
      Ikävä
      98
      1020
    4. Mitä sinulle on tapahtunut lapsena

      Kun olet noin sairas päästäsi? Pikkupojalle ( Miehen kehossa)
      Ikävä
      105
      944
    5. Persujen Puhoksen retki

      Perussuomalaiset olivat tehneet turistibussimatkan Puhokseen. Tosin raukat olivat niin peloissaan, etteivät uskaltaneet
      Perussuomalaiset
      311
      869
    6. Haluan purkaa vielä tuntemuksia

      Tykkään sinusta kovin paljon❤️ olen surullinen tilanteestasi ja siitä mitä me olemme yhdessä joutuneet kokemaan. Tämä ei
      Ikävä
      21
      817
    7. Lopetetaanko tämä

      Juttu ja mennään eteenpäin? Pystytkö?
      Ikävä
      120
      745
    8. Tunteiden käsittely kertoo ihmisestä.

      Kun puhutaan "tavallisesta" ihmisestä, joka on suht tasapainoinen eläjä, niin puhutaan oikeastaan taitavasta tunteiden k
      Sinkut
      225
      740
    9. Kyllä tiedän sun

      Likaiset pelit selän takana
      Ikävä
      61
      685
    10. Onko tuo joku katkera nainen oikeasti

      Joka sinua syyttää?
      Ikävä
      103
      656
    11. Ketkä käy potkimassa ovia öisin?

      Enää ei naurata.
      Haapavesi
      13
      614
    12. Jopa poliisi nauraa paskaista pelkuripersuille

      Puhoksessa jäi "isänmaantoivot" bussiin vapisemaan :-D https://www.is.fi/politiikka/art-2000012319632.html
      Maailman menoa
      298
      613
    13. Just saying

      Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.
      Ikävä
      106
      568
    14. 38
      509
    15. Pilkettä sunnuntain silmässä

      😉 Jos tästä ketjusta löytyisi yksi ihminen, joka saisi sut hymyilemään tänään… Millainen hän olisi? Ei tarvitse kerto
      Sinkut
      73
      491
    16. Tehdään yhdessä itsestämme

      Parhaat versiot❤️ Se vaatii molemmilta hyvää itsetuntoa!
      Ikävä
      40
      490
    17. Voisin antaa sulle nyt

      Halin❤️
      Ikävä
      47
      484
    18. Jos selviäisi että kaivattusi

      Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan
      Ikävä
      82
      473
    19. Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa

      Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv
      Kotimaiset julkkisjuorut
      81
      465
    20. Päivän aivopieru Trumpilta

      Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko
      Maailman menoa
      59
      465
    Aihe