Jussi seurustelee

Keijukka

Tietääkö kukaan seurusteleeko Jussi nykyään???

6

2353

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jussi the man

      Olen naimisissa... Kerro kaikille tutuille :)

      • hippulavinkuja

        ainakin viime syksynä sillä oli joku tyty mukana joka ei kauheesti tykännyt siitä kun jussi jutteli muiden tyttöjen kans.....


    • Jussi pussi puita nu

      Ei kiinnosta kaikenmaailman peikot joista levy-yhtiöt ja kaupallinen media tekevät suurella rahalla "tähteä", paska on paskaa.

      • oon teini

        no voi sil joku typy olla, mut mistä se nyt on sitä tietämään? siis tarkotan et ei se välttämät sille oo nii uskolline et se ei muit typyi vois tavata. siis niin et sun viestist keijukka sai sellasen kuvan et oot iskeny jussiin. ei siin mitää, ihan hyän näkönenhän jussi on. tai siis must ainaki.


      • jalluK
        oon teini kirjoitti:

        no voi sil joku typy olla, mut mistä se nyt on sitä tietämään? siis tarkotan et ei se välttämät sille oo nii uskolline et se ei muit typyi vois tavata. siis niin et sun viestist keijukka sai sellasen kuvan et oot iskeny jussiin. ei siin mitää, ihan hyän näkönenhän jussi on. tai siis must ainaki.

        seurustelee sen mulatin kanssa nyt. tunnetaan myös tyrkky-teana, joka on julkkisten perään kuolannut iät ja ajat. apiksen tonia hoitanut esimerkiksi, ja teemua ja JAMIEta, HEH. loputon lista. tosi rakkautta.


    • HeLLU R.

      Taitaa olla nykyisin kihloissa...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      143
      1869
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      281
      987
    3. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      848
    4. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      78
      807
    5. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      739
    6. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      10
      692
    7. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      44
      681
    8. Helppo selvittää onko oma täällä

      Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse
      Ikävä
      48
      656
    9. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      43
      650
    10. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      58
      644
    Aihe