Kumpi?
Jammu vm 2003
vai
Pösö vm 2005
Kokemuksia?
Jammu vm 2003
vai
Pösö vm 2005
Kokemuksia?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
derbi
Muuten hyvä mutta nyt ei siitä puhuta ja sanon -03 jammu kun kaverilla MBK nimisenä oli ja se ajeli sen kanssa itse 30000km ja sillä oli jo ajattu ennen häntä yli 10000km. Ennen kuin hän myi sen pois hän teki täysremontin koneeseen ja sähköihin ja ajeli muutama sata kilometriä. Halvalla osia siihen saa kun munarallin kone.
Joo Detsi kannattaa ostaa. Helpompi hommata osaa ja luotettava vehe. ETENKIN toi 2003 vm.. Minarellin ihana ja laadukas kone. pösöstä ei niinkään tietoa muutakuin mitä kaverit puhunu ettei lähe käyntiin ensimmäisillä 10 polkasulla ja muutenkin kuulemma takkuinen. DT ON VARMA VEHE OSTA OSTA OSTA ja OSTA
Pösössä on sama kone kuin Yamahassa! Ja se käyntiin lähteminen riippuu ihan muista tekijöistä kuin mopon merkki. Itsellä peugeot xps -11 ja hyvin on pelannut vain yksi tulppa (liian bensan saannin vuoksi)
Derbi