Klubin tuote on ollut mielestäni erittäin hyvä ja itse olen siihen 100% tyytyväinen. En voi sille mitään, jos joku kokee sen yhtä vastikkeettomaksi kuin ei-voittavan arvan. Viranomaiset eivät voi päättää puolestani olenko tyytyväinen klubiin vaiko en. Valuuttakaupassa aina joku voittaa ja toinen häviää, ne jotka eivät tappioita kestä voivat soittaa poliisille, äidilleen tai kelle huvittaa - minua ei kiinnosta.
Katsokaa EOK:n video niin tiedätte mistä on kyse, ja vinkujille en voi tarjota kuin nenäliinaa...
Katsokaa EOK:n video niin tiedätte mistä on kyse, ja vinkujille en voi tarjota kuin nenäliinaa...
Vastaukset 4
Vanhimmat
Siis "olit" siihen tyytyväinen? Koska olet viimeksi käyttänyt satojen tuhansien eurojen arvoista tuotettasi?
Lyödään julkinen veto. Sinä hyödynnät miljoonien arvoista "tuotettasi" VIIKON haluamallasi
alustalla ja minä haluamaani ilmaista advisoria VALITSEMALLASI alustalla.
Lyön 10.000e euroa vetoa, että voitan ilman hypnooseja tai automaageja.
[email protected]. Helppoa rahaa neron softalla?
Oikeasti. Jurentia Aleksilla huolehtii potista sekä oikeudenmukaisuudesta.
Ottakaa yhteyttä. Minä tarjoan sopimuslounaat.
Nyt kun jatketaan, niin pitää niihin uusiin sääntöihin myös lisätä, että heikkohermoiset itkuiitat älkööt vaivautuko. :)
Toinen lisäsääntö voisi olla, että holhouksen alaisilta henkilöiltä kielletään jäsenyys heti kättelyssä, jos heillä ei ole kykyä ottaa vastuuta omista tekemisistään ja pyrkivät sälyttämään ongelmien ilmestyessä vastuuta lähimmäisilleen mieluimmin kuin itselleen.
Okei, eli olet tyytyväinen tuotteeseen, jota et pysty käyttämään :D
Tarkoitatko EOK:n vidella sitä "Miten turvaan oman pyllyni"-DVD:tä?
Tuote otettiin mukaan kuvioihin, kun oli vaarana joutua RATA:n tutkinnan ja luvanvaraisuuden alle 2007. Hätäpäissään keksittiin tuote ja unohdettiin että siinä olisi taas pitänyt huolehtia kansainvälisen säädöstön mukainen alv. Eli ojasta allikkoon. Jos tuo alv olisi hoidettu kuten pitää, niin tuotepuheetkin olisivat vakaammalla pohjalla. Kannattaa todellakin perehtyä koko kusetuksen historiaan, eikä vain viimeisen kahden vuoden tapahtumiin. Tämä myös EOK:n upottajakaksikolle tiedoksi.