Kokemuksia?
Saako ne auton kuntoon?
Varaosalinna Kauhajoella
6
2020
Vastaukset
kuinka kauan liike pysyy avoinna jos se ei hoida asiaansa ammattitaitoisesti?
ota riski ja kokeile- puipali_paupali
Hyvä pointti, mutta mitä mä näitä kirjotuksia oon lukenu, niin aina jokapaikasta on jonkunlaisia kokemuksia..
Olis kiva tietää, millaseen paikkaan on viemäs autonsa..
Ihan sama siis millaisia kokemuksia, hyviä tai huonoja, mutta olis kiva tietää silti :D
Mutta varmaankin on asiansa hoitanu hyvin, kun kattelin, että se on perustettu kuitenki 1990.. puipali_paupali kirjoitti:
Hyvä pointti, mutta mitä mä näitä kirjotuksia oon lukenu, niin aina jokapaikasta on jonkunlaisia kokemuksia..
Olis kiva tietää, millaseen paikkaan on viemäs autonsa..
Ihan sama siis millaisia kokemuksia, hyviä tai huonoja, mutta olis kiva tietää silti :D
Mutta varmaankin on asiansa hoitanu hyvin, kun kattelin, että se on perustettu kuitenki 1990..myöskin he kohtaavat maailman eri näkökulmista joillakin on tapana paisutella asioita ja joillakin vähätellä.
Itse olen ainoastaan hakenut varaosia sieltä ja saamani palvelu on ollut hyvää.
Sinun kannattaa käydä kysymässä kustannusarviota ja samalla kuulostella palvelun laatua jos mielestäsi palvelun laatu on hyvää voisin kuvitella että lopputuloskin on mieleisesi jos meinaan hallinpuolella tehtäisiin joku moka niin hyvään asiakaspalveluun kuuluu että asia selvitetään.- piupali_paupali
markku-81 kirjoitti:
myöskin he kohtaavat maailman eri näkökulmista joillakin on tapana paisutella asioita ja joillakin vähätellä.
Itse olen ainoastaan hakenut varaosia sieltä ja saamani palvelu on ollut hyvää.
Sinun kannattaa käydä kysymässä kustannusarviota ja samalla kuulostella palvelun laatua jos mielestäsi palvelun laatu on hyvää voisin kuvitella että lopputuloskin on mieleisesi jos meinaan hallinpuolella tehtäisiin joku moka niin hyvään asiakaspalveluun kuuluu että asia selvitetään.Kävin sitten tosiaan pyytämässä kustannusarvion.
Hinta ei ollu mikään paha ja ainakin tilat ja ihmiset oli heti ammattimaisia.
Ja kyllä ne ainakin palvelun osaa :D
Laitan sitten kommenttia, kun auto tulee huollosta. - jekonnaje
piupali_paupali kirjoitti:
Kävin sitten tosiaan pyytämässä kustannusarvion.
Hinta ei ollu mikään paha ja ainakin tilat ja ihmiset oli heti ammattimaisia.
Ja kyllä ne ainakin palvelun osaa :D
Laitan sitten kommenttia, kun auto tulee huollosta.Jees, ne sai auton kuntoon, pysyi kustannusarviossa ja soitteli heti kun ilmeni jotain, mistä ei ollut sovittu, että korjataan..
Eli! suosittelen kaikille ja jäi vielä tosi positiivinen mieli, kun mulle selostettiin kaikki työt mitä tehtiin, ja miksi ne tehtiin!
Vau.. en todellakaan oo saanu näin hyvää palvelua ennen..
Noh, oon kai sit käyny niissä kaikkein halvimmissa korjaamoissa :D
- huijattu99
On kyllä vastakkaiset kokemukset minulla. Muutaman kympin osan vaihto yli 400, eikä lopuksi toiminut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 903954
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1991518- 761410
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401100Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051040Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.3261023- 47949
Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en133932Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os86919- 98899