Kuinka paljon on koulukiusauksia Porvoossa.Kiusauksia on ainiskin keskustan eräässä koulussa,mutta minkä verran muualla?
Koulukiusaajat Povoossa
6
513
Vastaukset
- Povoosta
olis ihan kiva jos jo otsikossa näkis mistä kaupungista on kyse, mutta itse en tunnista Povoota.
- ei kiusattu
Eli Porvoon kaupungin keskustan koulu.
-Minkä verran on muitakin kouluja jossa kiusataan.
- härsken
Opettele kirjoittamaan, kyselijä.
- Itse olla
Niitä pahimpia kiusaajia,kun piti tarttua kirjoitusvirheesee ta niin tyhmä ettet osanut yhdistää paikkaa
vaihka kysymys oli Porvoosta siis kaupungit ja kunnat. - ZZZVYX
Itse olla kirjoitti:
Niitä pahimpia kiusaajia,kun piti tarttua kirjoitusvirheesee ta niin tyhmä ettet osanut yhdistää paikkaa
vaihka kysymys oli Porvoosta siis kaupungit ja kunnat.Just näin.
- mahtuu joka
paikkaan mutta aika hyviä oli keskustan koulut kun itse niitä kävin. Toisin oli kuulemma ainakin pääskytien yläasteella, jossa oli tietysti kaikki asosiaaliset kakarat. En ole itse sitä käynyt mutta kuullut ikävää palautetta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2361825- 1861591
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä451202Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50932- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30741Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21730- 38727
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23702Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627