Muista!!

En ole mikään salapoliisi joka nyt nauttisi yrittää ratkaista arvoituksia?...joskus se on kivaa - nyt ei olisi....
2180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

luulinkin että epäilet jotakin ja ryhdyit salapoliisitehtäviin. Sen takia lähestyit ja yritit poimia tietoja..
Surullista että salaisuuksia ei ole .. sydän vain on rikki sen salapoliisin työn takia...
oli vain rakkaus :)

Mutta se ei ole rikos :)

:)

Äänestä

Salapoliisin hommat ei kiinnosta mua enää. Niistä aiheutui paljon harmia minun ja hänen välille. Onneksi osoittautui, että olikin vain rakkaus :) joka ei ole rikos.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.v.s kirjoitti:

En ole mikään salapoliisi joka nyt nauttisi yrittää ratkaista arvoituksia?...joskus se on kivaa - nyt ei olisi....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu