Tilaus:

1 lämmin suukko:)
5197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Yksi haalea ois vielä jäljellä... Muut meni lennossa :) Tää pakkanen katsos!

Äänestä

Kantsiskohan yrittää vähän lähietäisyydelle siirtymistä niin että sen pystyisi tuikkaamaan. Tätä kautta jos oikein lämmittämällä sen koittaa lähettää on siinä heti ainakin viis kuolaavaa ja kymmenen huohottavavaa ja lukematon määrä lisää kaipaavia. Siinähän menee ainakin aremmalta suukottelijalta pasmat ihan sekaisin. Ei se siis moneltakaan täällä onnistu. Ja vaikka olisi yksityisviestinä mahdollisuus toimitus laittaa niin jäähtyyhän se kuitenkin matkalla tai saa jotain lisämausteita ennenkuin sinne aivojen hermosolujen tunneporteille saakka pääsee. Ja kun se on silloinkin kuitenkin vain mielikuvitusta eikä oikeaa toimintaa niin siinä voi käydä niin ikävästi että kun itse antaumuksella lähettäjä suutelisi ja niin toisessa päässä vastaanotetaan vaikka minkälaisen kaunottaren tai komistuksen suudelmia.
Eli..hops hops...ihan ilman toimituskuluja paikanpäältä tai paikanpäälle noudettuna varmasti paras tapa se saada...

Äänestä
  • toimitus tulossa
    tämä netti ei tosiaan korvaa oikeaa suudelmaa sinun kanssasi
    ei kukaan muukaan "valitettavasti" tai näin se vaan on
    kyse "oikeasta suudelmasta" vastakappaleesta

    Äänestä

  • Huumorintajua ?

    Äänestä

  • Turrkkuses ko ole ? kirjoitti:

    Huumorintajua ?

    mut pussaamine o vakava asia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.v.s kirjoitti:

1 lämmin suukko:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu