Olen itsekin syntynyt 02.04. Onnea muillekin samana päivänä syntyneille! Kuinkas pyyhkii!
Tunnetko olevasi tyypillinen oinas?
Itse en ainakaan siltä osin, että haluaisin olla johtaja tyyppi, en todellakaan!
ONNEA 02.04. SYNTYNEILLE !
7
612
Vastaukset
- Oinatar
Onnitelkaa minua maanantaina!
T. 5.4 syntynyt :) Hih!- Ippe
Onnea nyt sitten vaan tänään ja muinakin päivinä !
Elämä on ihanaa kun sen oikein oivaltaa...
- 02.04
02.04. Samana päivänä syntyi mm. Juha Kankkunen ja Riitta Havukainen..
- Kitsune
olen muuten tyypillinen oikku, mutta hivenen kärsivällisempi ihmisten kanssa joista pidän.
muuten olen varsin oikkumainen.
johtaja haluan olla silloin kun minulla on johdettavia. eli aika harvoin. :)- oinas girl
Minäkin olen syntynyt 2.4-85. En tunne kylläkään olevani tyypillinen oinas. Päin vastoin olen hiljainen ja syrjään vetäityvä. En ole johtajatyyppiä niinkuin oinaiden sanotaan olevan.
Horoskoopin perusteella ei voi määrittää luonnetta en vastaa ollenkaa horoskoopin antamaa kuvaa. Minä vuosina olette syntyneet? Eikö siitä vuodesta milloin on syntynyt voi päätellä jotain ja myös syntymäaijasta? - oinas84
oinas girl kirjoitti:
Minäkin olen syntynyt 2.4-85. En tunne kylläkään olevani tyypillinen oinas. Päin vastoin olen hiljainen ja syrjään vetäityvä. En ole johtajatyyppiä niinkuin oinaiden sanotaan olevan.
Horoskoopin perusteella ei voi määrittää luonnetta en vastaa ollenkaa horoskoopin antamaa kuvaa. Minä vuosina olette syntyneet? Eikö siitä vuodesta milloin on syntynyt voi päätellä jotain ja myös syntymäaijasta?Minä myös 2.4. syntynyt.. En minäkään tyypillinen.
Hiukan ujo ja hiljainen. Oman yrityksen olen kyllä perustamassa joten johtaja-ainesta =) Hyvää jatkoa kaikille 2.4 syntyneille ja muillekkin oinaille.
- 2.4.04
Uii oon ite myös syntyny 2.4 :) en omasta mielestä luonteeltani oinas niin paljoo :(
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512435- 982115
- 241883
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253