Palautetta vuodelta 2007 ja kysymys...
Milloinkas se mies tulee? :-/ Millaiselta nyt näyttää, onko tuo näkemäsi vielä tulollaan tai yleensäkään ketään? Ihan yksiksein olen elellyt miehiin nähden.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/4825265
Milloinkas se mies tulee? :-/ Millaiselta nyt näyttää, onko tuo näkemäsi vielä tulollaan tai yleensäkään ketään? Ihan yksiksein olen elellyt miehiin nähden.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/4825265
Vastaukset 3
Vanhimmat
Palauteko ei kelpaa? Vai lisäksymyskö haittaa? :-/
.. mutta, sinä olet itse se, joka elät omaa elämääsi ja sen suunnan määrää.. olen ennustanut sinulle korteista, ja sillä hetkellä ne ovat olleet sellaiset kun olen sinulle katsonut ja tulkinnut. kortit kertovat niistä mahdollisuuksista mitä näkyy, mutta itse sinä olet se joka elämäsi suunnan määrää. älä tukeudu pelkästään ennusteisiin, sillä ne ovat suuntaa näyttäviä ja jos sen mukaan alat elää ja odotat kuin taikaiskusta kaiken tapahtuvan, niin ei se vaan niin mene. usein alkaa tapahtua silloin kun sitä vähiten odottaa, kohtalo on usein siitä kummallinen ja oikukas.
sydämellisesti onnea sinulle koitoksiisi ja hyvää kevään odotusta :)
ai niin, minähän se valitsinkin näin, minä en muistanutkaan. kumma vain, ettei sitä korttiesi kertomaa mahdollisuutta minulle edes tarjottu, mutta näinhän nämä (kaikki) ennustukset menee. hyvää tätä päivää, ilman huolen häivää.....joillekin.
....mutta mukavaa kevättä kuitenkin!