Hei...

täällä sairastetaan kuumetta. En nyt ehdi istua koneella - illalla vasta. Olet töissä?

Ps. Haluaisin leikkiä käsilläsi - sitä hetkeä kun muistelee:)
392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

olo vain....hirvee
paranenista,
täällä kädet turhat, ei leikkiä...
En ole, huomenna...

Äänestä

sitten luulet tekeväsi???

Äänestä
  • sitähän minä, hymy jopa. !
    Tämä ei ole minun käsieni hommaa, kuumeen hoito kyllä.
    leikistä suht kaukana
    nyt "illanistujaisiin"
    heips palaillaan : ) edes!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.v.s kirjoitti:

täällä sairastetaan kuumetta. En nyt ehdi istua koneella - illalla vasta. Olet töissä?

Ps. Haluaisin leikkiä käsilläsi - sitä hetkeä kun muistelee:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu