Paimiossakin on 3

kirpputoria. Yksi Alavistalla, toinen Cafe-Astan vieressä ja kolmas srk:n Paltantiellä. Nyt, kun mamujakin saatiin, käytetyn kauppa varmaan soljuu vuolaana? Miten olette päässeet eroon ylijäämätavaroistanne?
1194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

myyntiin putkitelkkarini, joka palvelee vielä pitkään. Nuo nykyiset littanat kun kestävät korkeintaan pari vuotta eikä sitten kannata enää korjatakaan. Mihin tämä maailma oikein on menossa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tavaraa olisi kirjoitti:

kirpputoria. Yksi Alavistalla, toinen Cafe-Astan vieressä ja kolmas srk:n Paltantiellä. Nyt, kun mamujakin saatiin, käytetyn kauppa varmaan soljuu vuolaana? Miten olette päässeet eroon ylijäämätavaroistanne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu