Vartijat pois

No ku jengi ei diggaa vartioista niin irtisanotaan kaikki ja tulen vetämään teitä pesarilla päähän ostoskeskuksessa eipähän tuu vartijat ja poliisilla voi kestää kauemmin heh
2422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tosissasi kaikkea täällä kirjoitettua.
Suurin osa valittajista fon myymälävarkaita tai sellaisen alkuja ja iso osa katkeroituneita kun on jäänyt kiinni.

Äänestä
  • Itseäni vaan vituttaa tää Suomen laki ja rangaistus ni alan purkaa tätä kaikkeen : )

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


wdwafwgwehehs kirjoitti:

No ku jengi ei diggaa vartioista niin irtisanotaan kaikki ja tulen vetämään teitä pesarilla päähän ostoskeskuksessa eipähän tuu vartijat ja poliisilla voi kestää kauemmin heh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu