Sivusto on hyvä. Sotaa käydään ilman aseita.
Pitää minunkin sanoa
ex legioona
394
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Linuxisteillä ei todellakaan juuri ole aseita puolustaakseen käyttöjärjestelmäänsä. Ainoastaa harhaanjohtaminen ja sumutus. Sekä tietysti suoranainen valehtelu ja asioiden vääristely.Windowsilaiset sen sijaan ovat rehellistä porukkaa. He perustelevat asiansa hyvin ja esittävät faktoja.
>Linuxisteillä ei todellakaan juuri ole aseita puolustaakseen käyttöjärjestelmäänsä. Ainoastaa harhaanjohtaminen ja sumutus. Sekä tietysti suoranainen valehtelu ja asioiden vääristely.<
HAH, kyllä toi harhaanjohtaminen, valehtelu, vääristely ja sumutus nimenomaan on teidän mikkisfanipojujen tekosia eikä meidän! Eli nytkin valehtelit, kun koitat kääntää meidän syyksi sitä mihin itse syyllistytte!
>Windowsilaiset sen sijaan ovat rehellistä porukkaa.<
HAH, TAAS valehtelit!
>He perustelevat asiansa hyvin ja esittävät faktoja.<
Ja mitä faktoja? Perusteina kyllä esitetään jotain vitun microsoft get-the-facts propaganda-valhesivustoa mutta EI MITÄÄN OIKEAA perustetta ja faktaa. Eli FAKTASTA sinä poju et tiedä yhtään mitään!
"Linuxisteillä ei todellakaan juuri ole aseita puolustaakseen käyttöjärjestelmäänsä. Ainoastaa harhaanjohtaminen ja sumutus. Sekä tietysti suoranainen valehtelu ja asioiden vääristely.Windowsilaiset sen sijaan ovat rehellistä porukkaa. He perustelevat asiansa hyvin ja esittävät faktoja."
Mistä lähtien Windowsin käyttäjiä on kutsuttu "linuxisteiksi" ja Linuxin käyttäjiä "windowsilaisiksi"? Sulla tais mennä vähän sanat sekaisin.