koira

muutin kuukausi sitten asuntoon jossa edellisellä asukkaalla oli koira, joku collie, olen siivonnut monet kerrat jo mutta nenääni kutisee silti ja aivastuttaa. voiko se johtua siitä koirasta vieläkin että jos siellä leijuu sitä jotain vielä ilmassa??
1552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

voi johtua. Jäähän sitä eläinp. mm. tapetteihin (toki maalattuihin pintoihinkin) jne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nenänkutitus kirjoitti:

muutin kuukausi sitten asuntoon jossa edellisellä asukkaalla oli koira, joku collie, olen siivonnut monet kerrat jo mutta nenääni kutisee silti ja aivastuttaa. voiko se johtua siitä koirasta vieläkin että jos siellä leijuu sitä jotain vielä ilmassa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu