Islam-miehet ovat lutkia!

Jakelevat kyrpäänsä (joka kuulemani mukaan on useimmilla islam-miehillä naurettavan pieni, siitäköhän johtuu islam-miesten huono itsetunto) yltympäriinsä jokaiselle vastaantulijalle. Mitä islam-miehet tähän sanotte?
2139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

-ainakin itakeskuksessa silla joka mojautti kyrvallaan kuhmun poliisiauton konepeltiin etta moottori sai aivotarahdyksen.

Äänestä
  • Eli löi oman pään konepeltiin.. tollo..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eeva40 kirjoitti:

Jakelevat kyrpäänsä (joka kuulemani mukaan on useimmilla islam-miehillä naurettavan pieni, siitäköhän johtuu islam-miesten huono itsetunto) yltympäriinsä jokaiselle vastaantulijalle. Mitä islam-miehet tähän sanotte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu