Deville

5960......

jos hakee rapakontakaa CoupeDevillen vm 59-60 niin miten VEROKARHU moiseen suhtautuu, vinkkejä liikkeistä missä näitä olisi, kiitos etukännyyn!

5

847

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ennen oli ennen

      ei montaa sataa halua mutta tollasia caddyjä ei niin vaan enää jenkeistä" haetakkaan".muutkin haluavat niitä kuin suomalaiset=)omat tuontiyksilöt tuhottu pitkälti ruosteen,välinpitämättömyyden ja tyhmyyden alttarilla parkkipaikkojen lumikasoiksi/navetan taa mehut puristettuina tai myyty ulkomaille n.35-45 tmk aikoinaan 90-luvulla...kortilla ovat jo ameriikassakin ja ihan tarvii tuuria löytää kohtuuhintaan edes projektia joka olisi vielä kunnostuskelpoinen edes isolla rahalla.4dht versioita helpoiten kohtuuhintaan. hienot ajokuntoiset 2dht/avot sitten maksaa maltaita sielläkin ja rahti päälle ynnä kunnostuskulut haluamaasi kuntoluokkaan.ruotsi varteenotettavampi paikka löytää!!

    • mkil,.löpp

      osta vaan se tavallinen Devil. De Villet menevät sellaisille jotka osaavat kirjoittaa edes mallinimen oikein.

      • vildev..

        kirjotan mitä kirjotan mutta deville se on..


    • pera445

      en tiedä mut on se kyllä hieno auto

      • 59...

        maailman kaunein auto 59 Devill 2 hd..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      108
      1177
    2. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      55
      752
    3. Huonoja uutisia-nyt lähtee höyrylaivat

      https://www.ita-savo.fi/ Konkurssiin meni tämäkin yritys. Raja kiinni ja venäläiset turistit puuttuvat. Täällä menee pe
      Savonlinna
      36
      656
    4. Ei näytä hyvältä

      Kyllä nyt Ähtäriä viedään vesikelkalla. Neuvotteliat untuvikkoja kaikki. Mikko tietty tapansa mukaan loikki puheenjohtaj
      Ähtäri
      39
      566
    5. Minkä haluaisit

      Nähdä kaivatultasi
      Ikävä
      71
      523
    6. Jos vielä toivot...mies...

      Saisinpa jonkun merkin sinulta, jos vielä odotat 📝➡️📱 Rohkeus on mennyt jos seurustelet vaikka nykyisin. En halua häi
      Ikävä
      48
      512
    7. On ikävä sua

      Muru.
      Ikävä
      32
      510
    8. Älä itke rakas.

      Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...
      Ikävä
      49
      510
    9. Miksi ajattelit minun

      Rakastuneen sinuun?
      Ikävä
      42
      485
    10. Dina on valittu virkaan Rovaniemelle

      Kemijärven kaupunginjohtaja on pyrkinyt pois Kemijärveltä ja näyttää että näin tulee käymään.
      Kemijärvi
      25
      467
    Aihe