Voiko Alfa Romeota enempää raiskata?
http://www.nettiauto.com/alfa-romeo/156/2808738
Voiko toi olla kenenkään mielestä tyylikäs? Pahaa tekee katsoa noita kuvia...
Raiskattu 156
9
1040
Vastaukset
- 33
Mistähän lienee idea lähteneen moiseen hankkeeseen?? Ihan pienellä työllä ei tuollaista tuhoa saa aikaan.
- tyrm istynyt
Kakkoskuvassa auto kesävarustettu, lumikola otettu pois keulalta. Vara-aura on jäänyt takaluukun päälle.
Järkyttävä maalaus. - tuning-mies
tyrm istynyt kirjoitti:
Kakkoskuvassa auto kesävarustettu, lumikola otettu pois keulalta. Vara-aura on jäänyt takaluukun päälle.
Järkyttävä maalaus.Parasta tuossa on just se, että se on KOKONAISUUDESSAAN mauton. On helppoa laittaa autoon rumat vanteet tai muuten yksittäisellä asialla (kuten takasiipi) pilata tyylikäs auto.
Tässä on onnistuttu tekemään se ihan joka aisiassa. Tuo on omasta mielestäni yksi mauttomimpia autoja, jonka olen koskaan nähnyt!
Ja itse olen kuitenkin tuning-autojen ystävä eli kovastikin arvostan tyylikkääksi tuunattuja autoja. Tämä yksilö valitettavasti näyttä, miltä tuunaajan painajainen näyttää!
Ei mitään henkilökohtaista auton omistajaa/myyjää vatsaan. Auto vaan on yksinkertaisesti ruma! - ALFAmyyjä
tyrm istynyt kirjoitti:
Kakkoskuvassa auto kesävarustettu, lumikola otettu pois keulalta. Vara-aura on jäänyt takaluukun päälle.
Järkyttävä maalaus.hyvä analyysi!
"Kakkoskuvassa auto kesävarustettu, lumikola otettu pois keulalta. Vara-aura on jäänyt takaluukun päälle.
Järkyttävä maalaus."
Uskomaton auto! Mahtaa olla helppoa myydä... - Tiximunck
Sikamakee!
- ,,,,,,,
Mielestäni vakiona paljon hienompi. Ehkä joku tykkää tuosta.
- alfistina v 92
tunne sääliä,kun näitä autoja on valmistettu suuria määriä.ihan sama,jos joku vähän personalisoi autoaan.ihme ruikutusta yksilön takia.
- romuks
alfistina v 92 kirjoitti:
tunne sääliä,kun näitä autoja on valmistettu suuria määriä.ihan sama,jos joku vähän personalisoi autoaan.ihme ruikutusta yksilön takia.
Alfan on raiskannu italialaiset,tekemällä moisen vika pesän.
- synonymi
romuks kirjoitti:
Alfan on raiskannu italialaiset,tekemällä moisen vika pesän.
...kirjotamanjalukeman ja my se vanhatei nikorollas poijes.....
(ps: vikapesä kirjoitetaan muuten yhteen....)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka882513- 671455
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww841388EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje111202- 81923
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19910Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe34785Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta102781- 54773
- 30706