Eli naiseni ei saa orgasmia yhdynnässä jos ei samalla hiero klitorista. Onko tämä yleistä ja hierotteko te muut samalla klitorista?
Hierotteko samalla?
eehh,ll
4447
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
On yleistä ja normaaliakin normaalimpaa. Suuri osa naisista saa vain klitoris-orkkuja, joihin nimenomaan tarvitaan klitoriksen koskettelua, joko kädellä, suulla tai vaikka klitoriskiihoittimella.
Ei sillon kun naidaan, jostakin syystä ottaa kädet pois klitoriksen ympäriltä kun samalla yritän sitä hieroa, ne pitää eri kerroilla hoidella, ensin hierotaan ja sitten naidaan pelkästään, miksihän näin?
Kyllähän se hyvää tekee jos klitorista hieroo panon aikana, jatka samaan malliin varsinkin jos naisesi ei muuten saa. Itselläni ei ole juuri ongelmia saada vaginaorgasmia, mutta joskus sitä vaan kaipaa vähän boosteria. Eikä sen aina tarvitse olla mies joka sitä klitorista hieroo, minä hieron toisinaan itse itseäni ratsastaessani.
Yleistä on