El Gouna ja kalastus

Onko kukaan käynyt El Gounassa kalastamassa? Tai Hurghadassa? Snorklaamassa ollaan käyty, nyt kiinnostaisi kalastusreissu. Finnmatkat sanoi, että on loistava mahdollisuus siihen, mutta siitä ei oikein tahdo löytyä mistään mitään.
Josko jollain olis kokemusta? Lähdemme 25.2.2010
2163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tiedustellut asiaa tarkemmin matkatoimistosta?

Äänestä
  • Jos haluan kuulla kokemuksia ihmiseltä joka olisi vaikka ihan aidoisti käynyt kalastamassa El Gounassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalaa kirjoitti:

Onko kukaan käynyt El Gounassa kalastamassa? Tai Hurghadassa? Snorklaamassa ollaan käyty, nyt kiinnostaisi kalastusreissu. Finnmatkat sanoi, että on loistava mahdollisuus siihen, mutta siitä ei oikein tahdo löytyä mistään mitään.
Josko jollain olis kokemusta? Lähdemme 25.2.2010

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu