acn takarajako ja sitten

just just kun rajattomat ilmaispuhelut loppuu,niin tilalle tulee uusi tuote ,jossa on puhe-aikaa normaalin käytön verran .'selkee summa/aika.

et se siittä takarajasta..piste

mut tulee sähkö, lankaliittymät, internetliittymät,
kaapeli tv ja vakuutuksia ...
1546
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ooolen lu lukenut näiltä sivuilta tästä hommasta.
koko lahtistan suku oli ensin tätä vastaan ,mutta nyt kaikki suosittelee sitä toisilleen ,koska he soittelevat keskenään paljon .

suosittelevat itselleen halvempia puhelin laskuja.

tc callfree kalles jees gud

Äänestä

Kommentoi aloitusta


acn extra kirjoitti:

just just kun rajattomat ilmaispuhelut loppuu,niin tilalle tulee uusi tuote ,jossa on puhe-aikaa normaalin käytön verran .'selkee summa/aika.

et se siittä takarajasta..piste

mut tulee sähkö, lankaliittymät, internetliittymät,
kaapeli tv ja vakuutuksia ...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu