Olen tässä jo hetken aikaa miettinytja kattellut kevareita. Kattelinpa tuolta netistä ja löysin täällaiset:
http://www.nettimoto.com/keeway/superlight/804849 ja
http://www.nettimoto.com/kymco/hipster/733083
Sitä vain tässä kyselisin jos joku sattuu näistä jotain tietämään niin voisi vähä vakaista mullekki. niin että kumpikohan mahtaa olla parempi?
Kymco Hipster vai Keeway Superlight...?
Mr.Mike
1
471
Vastaukset
- lolololololololololo
Nyt täytyy sanoo et hyi vittu molemmille
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291333
- 100861
- 75683
- 50577
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa12493ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40464Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153441Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30407- 25381
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372