hjelp

tietääkö kukaan millä saa äkkiä jenkkakahvat pois????
3188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mene kuntoilupalstalle.

Äänestä
  • kysyjällä oikea palsta. luotetaan lääketieteeseen ja ei muuta kuin leikkaukseen ja muihin toimenpiteisiin imuroidaan läskit pois ja tiukataan liika nahka poikkeen. leikkausarpia voipi jäädä mutta karhulangalla kun ommellaaan kyllä se siitä.

    sääliksi käypi näitä hengensä edestä juoksevia. ja ei muuta kuin näläkä lisääntyy ei siihen juoksemiseen vaan ruokaan.

    eli ei taida nämä nykylääkäreiden opit kuitenkaan päteä.

    mitä se nyt toisille kuulluu, jos mulla on hukassa viistoistakilua painosta. minä oon vaan syömättä ne pullat kahvin kanssa ja perunaa ja leipää vähemmälle. voita ja läskiä oon syönyt entistä enempi. kasvisrasvat on kans mulle nykyisin kauhistus. kyllä minä sitä keiju margariini niin sitä keltaista kumpi siinä on pahempi haju vai maku. sitähän ne siellä talvivaaran kaivoksen ruokalassa tarjoilivat. ruoka tuli urheiluopistolta. ei taida keijun syöjät tuoda vankouverista mitaleita minkään väristä. väliäkö mokomalla asialla.

    Äänestä

niin käy ostamassa kirves. Älytön kysymys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jenkka kirjoitti:

tietääkö kukaan millä saa äkkiä jenkkakahvat pois????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu