Menthol tupakit

Mikä on paras menthol/muu raikas tupakka?
3314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Raikas tupakka?

Paras keuhkosyöpä tulee L & M vihreästä.

Äänestä

Vai raikas tupakka - voi helvetti sun kanssas! Kaikki tupakat ja tupakoitsijat haisevat kaatopaikalle. Ihan sama millä itseäsi savustat - paska haisee.

Äänestä
  • malboro fresh mint (todella raikas) ja smartin vihree on parhaita. jälkimmäinen vielä hyvää verrattuna hintaan, esim. lämä ei ole niin hyvää..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


dfghjdfghjk kirjoitti:

Mikä on paras menthol/muu raikas tupakka?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu