Kuulkaas nyt RAYn herrat

--_______-----

Jos aiotte ostaa korttijaon ulkomaiselta verkolta niinkuin svenska spel niin koko nettipokerihanke on yhtä tyhjän kanssa. Ainoat asiakkaanne ovat ne jotka eivät luota ulkomaisten peliyhtiöiden toimintaan ja haluavat täysin suomalaisen pelin. Ei voi olla kovin kallis kustannus tehdä koko hoito Suomesta johdettavaksi. Tiedä sitten onko Suomalaisyhtiöihinkään ja johtajiin nykyään luottamista??? Sillä ei ole väliä vaikka verkossa olisi vaikka vaan tuhat pelaajaa kunhan peli ei tule korruptioyhtiöistä.

6

306

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ostatte

      ja sitten tulen käymään joskus. Playtech jako sama kaikilla limiiteillä.

      • jumaliste

        se olla pitää. Saahaan säpinää Suomeen ja tänne keskusteluun ;D


      • sdfsdfdsa
        jumaliste kirjoitti:

        se olla pitää. Saahaan säpinää Suomeen ja tänne keskusteluun ;D

        Jos oli pokerstarsin softa, niin osaispahan suosiolla kipata kaikki hyvät kädet ja roiskia pelkällä roskalla menemään.


    • PLoo

      Eiköhän se RAY:n pokeri pyöri ihan suomalaisvoimin, ainoastaan softa ostetaan joltain jo olemassa olevalta verkolta/saitilta.

      • Bingo Poker

        Oma arvaukseni on, että hommaavat softan Party Pokerilta Tanskan malliin.


      • ei paska softia
        Bingo Poker kirjoitti:

        Oma arvaukseni on, että hommaavat softan Party Pokerilta Tanskan malliin.

        Oliskohan se niin kallista tehdä alusta lähtien ihan oma peli,esim. jotain pkr tyyppistä,mutta jossa on ihan oikea satunnais generaattori,joka arpoisi kortin kerrallaan,eikä sitä kuka voittaa.Silloin olisi strategiatkin merkityksellisiä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      237
      45139
    2. Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella

      Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole
      Maailman menoa
      120
      25951
    3. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

      Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
      Maailman menoa
      321
      15629
    4. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      161
      10772
    5. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

      Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
      Maailman menoa
      122
      9697
    6. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9121
    7. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      82
      8451
    8. 238
      6808
    9. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      219
      6463
    10. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      6463
    Aihe