minähän oon

mustis kun kuulin että sinusta on moni muukin kiinnostunut:) Voi ei...mitenhän tässä vielä käy...kuka sinut nappaa itselleen?
4171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..mutta vain yksi kelpaisi..

Äänestä
  • KUKA niistä?

    Äänestä

vain luitko täältä= ?

Äänestä
  • kuulin vaan että muutki tytöt tykkää sinusta että oot kuulemma aika suosittu tyttöjen keskuudessa:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


viestittelijä:) kirjoitti:

mustis kun kuulin että sinusta on moni muukin kiinnostunut:) Voi ei...mitenhän tässä vielä käy...kuka sinut nappaa itselleen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu