Sannin baari

Eikö Sannin baarissa tsekata papereita kun sinne pääsee rahattomat ala-ikäiset pokaamaan....
41170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eikös se ole sellanen poikkeavien pokauspaikka?

Äänestä

tuppukylässä kaikki raha kelpaa, muuten on bisnes nurin..

Äänestä

porttikielto sulla on sinne ?meinaan että loppuis tuo räksytys.

Äänestä

joo,sannihan se ainoo paikka onkii minne alaikäset sisää pääsee!!!! seukkillehan ei pääse.. ;) haloo!! hyvähyvä.. :D:D

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


luvat pois kirjoitti:

Eikö Sannin baarissa tsekata papereita kun sinne pääsee rahattomat ala-ikäiset pokaamaan....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu