Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.
Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.
Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.
Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.
Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.
Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.
Vastaukset 11
Vanhimmat
no niin oonki..mut ittekki oot:)
Ich weiss :)
http://www.youtube.com/watch?v=myMR0k11e-U&feature=related
sulle :)
enkä mikään "tollo"
Jututtaa yrität,
voihan tulla kyllä tunne ettei siellä oo ketään kotona.... ;D
se kumisee ja humisee..olipas hyvä, että diagnosoit tilani, tyhjää täynnä.Nytpäs on olo, kuin omenalla..:)
ei sitä tiedä, vaikka kotona joku olisi. Kunhan ensin uskallat koputtaa.
pallo, mutten dorka niinkuin sä.
niin dorka mut imbesilli.
vaan:) Sä oot oppinu ihan uuden sanan.
Tykkäät siis sillistä.
:D Tuo nauratti tänään...ei voi mitään -se oli hyvä:) huumoria ilman naurua silloin..nyt naurattaa....:DDDD
sorry....