HUNTER Neulamäki

Liekkö huntteri pitkään suljettuna. Suurinkin vesivahinko ku neulamäen valopilkku on suljettuna muka vesivahingon vuoksi.
81552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Saattaa olla, että vesi vahinko on oikeesti kusi vahinko eli hätä on menny pitkin lattioita, niinku huminabaarissa on tapana tehdä. Onkohan se jo auki ku tänään siellä olis bingo, kiva olis mennä juomaan ilmasia kaljoja jos bertat, gabrielit ja iirot sattuis kohdalleen, ku humina baarissa ei ilmasia juomia löydy, paitsi jos rahapäivänä pistetään pullo kiertämään..

Äänestä
  • Onko Kuopiossa bingohallia tai ylipäätään mitään paikkaa missä vois pelata bingoa.
    Olis kiva voittaa kympin panoksella kulta-mokka paketti.

    Äänestä

Ai tämä paikka on vielä olemassa....mie join siellä viimeisen ryypyn 1991 ja sittemmin pysytellyt limunaadissa ;)

Äänestä

Ovi oli kiini vielä perjantai iltanakin.. Kovasti teki mieli Hunterin kahvikupposta ja lehtien lukuhetkeä, sekä tuttujen kanssa juttelu hetkeä, van eipä onnistunut..? Lienee kastunut pahemman kerran, koska kuivaaminen kestää päivätolkulla..?

Äänestä
  • viimeksi kun kävin haisi hirveä ihmispieru siinä tiskin edessä, sai jäädä viimeseks kerraksi, en viitisi
    nauttia olutta pierunlemussa. hyi sattana yäk pieru yäk yäky äyk

    Äänestä

Sain tietooni huhuja joiden mukaan liian kauan suljettuna ollut Neulamäen valopilkku aukee tänään klo 17, jos tämä "uutinen" on totta niin eikös mennä kaikki paikanpäälle nauttimaan "yhdet" kun toi huminabaarikin alkaa olla jo käynyt liian tutuks.

Äänestä

Suuri on kait ollu, kuivaus näköjään on vieläkin käynnissä varastojen puolella, salin puoli on saatu jo auki, eli paskapuheille varmaan pannaan piste tässä ja nyt.

Äänestä

Mitä Hunterille on tapahtunut. Ennen oli paikka täynnä bilettäjiä viikonloppuisin. Nykyään paikka huutaa tyhjyyttään. Henkilökuntakin nuivaa naama nutturalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lappu luukulla kirjoitti:

Liekkö huntteri pitkään suljettuna. Suurinkin vesivahinko ku neulamäen valopilkku on suljettuna muka vesivahingon vuoksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu