Miksi me BMW.n haltijat

Miksi me BMW:n haltijat olemme niin kateellisia näille mersumiehille että täällä jatkuvasti roikutaan mollaamassa maailman tunnetuinta autolegendaa Mercedes Benziä, kyllä joskus hävettäkin mutta kun jotain pitää tehdä että itsetunto edes vähän paranis...voi mua
2171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuli täsmälleen kirjoitettua, niinkuin he tekisivät.
Eivät hallitse ulkomaiden aakkosia, sanovat PNV, kuten oli merkin keskustelussa.
Ovat vain haltijoita, ei omistajia, ja vielä väärin kirjotettuna ilman tekijänimen j-kirjainta, haltia.

Merkkiuskollisuus on vähenemässä.
Liioitellen voisi sanoa, että merkissä pysyvä on arka ja jälkeenjäänyt.
Ajavat samalla Missanilla, koska kaikki muutkin kärpäset on samalla sontaläjällä.

Katsokaapa kustannustehokasta automerkkiä BYD.

Äänestä

No kerro sinä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin kateellisia kirjoitti:

Miksi me BMW:n haltijat olemme niin kateellisia näille mersumiehille että täällä jatkuvasti roikutaan mollaamassa maailman tunnetuinta autolegendaa Mercedes Benziä, kyllä joskus hävettäkin mutta kun jotain pitää tehdä että itsetunto edes vähän paranis...voi mua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu