Mitä täällä

ollaan jo menty siihen että sinkkuilu on IN.Unohtakaa menneet ja uusiin seikkailuihin.
2189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ikävöidään exää ja X;ää jne.jne.liity porukkaan vaan.kato vaikka noita muita se on v;n kannatavaa.

Äänestä

Elämä on vain sitä joksi sen itse teet.
En minä ainakaan kaipaa enää samaa lynkkäystä ja tunnetta että tukehdun.
En vain voi, pysty.
Ystävät ovat niitä joita kaipaan.
Erityisesti sellaisia jotka eivät treffejä hiero puolestani.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikävöidään.. kirjoitti:

ollaan jo menty siihen että sinkkuilu on IN.Unohtakaa menneet ja uusiin seikkailuihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu