minulla meni 24 päivää että sain sen liittymän. Lasku tuli 3 päivää ennen korttia, liittymä oli heti auki.
Ei ole minulla valittamista ACN:n puoleen, ilmaiset puhelut tyttökaverille ja suurimmalle osalle kaveripiiristä.
Että tälleesti,
Ei ole minulla valittamista ACN:n puoleen, ilmaiset puhelut tyttökaverille ja suurimmalle osalle kaveripiiristä.
Että tälleesti,
Vastaukset 7
Vanhimmat
...ihana että on edes joku joka ei valita tyhjästä...
kiitos siitä sinulle!
ollaan tyytyväisiä mitä meille tarjotaan!!
mukavaa kevään jatkoa!
ihmiset jotka ovat kärsineet vääryyttä valittavat tyhjästä.... onhan se näkemys tietysti toikin ... ACN saa sählätä miten vaan ja pitää olla tyytyväinen!!!!
No minäpä vastaan vaikkei se mulle varmaan ees kuulus vaan sille toiselle hepulle.
no eihän ne varmaan tyhjästä valita joilla on ongelmia ACN:n kanssa.
Mulla vaan ei ole ollut mitään ongelmia ja ei ole mitään valittamista. Olen vain kiitollinen ACN:lle kun voi soittaa "ilmaseksi" liittymien väliset puhelut(siis acn fiendistä acn friendsiin)
Niitä minä en ymmärrä jotka turhaa ruikuttaa et "toi firma on huijari firma ku antaa ilmaisii puheluita, konkkaan menee...jne" tohon tyyliin.
Ota vaan sinäkin liittymä jos ei vielä ole, kyllähän sinä viel kerkiät. :)
...kannata valittaa!!
valittakaa sinne minne valitukset kuuluu!!
tottakai asiasta pitää valittaa mut EI TÄÄLLÄ!!!
täältä ei apua saa, valitan!!
enhän minä valittanutkaan, jos sitä tarkoitat! :)
Vaimoni ja minun sim-kortin tulossa on eroa n. neljä kuukautta, ne on tilattu samana päivänä viime vuoden puolella. Vaimolle on liittymä luvattu avata tämän kuun lopussa. Tämä on siis normaalia, eikä saa valittaa. Kysyin hyvitystä asiaan, sain asiakaspalvelusta änkytystä vastaukseksi. Olin ennen Soneran asiakas, seitsemän vuoden aikana en tarvinnut asiakaspalvelua, ACN:lle olen soittanut kerran viikossa. Hinnasta vielä, yleiskäytössä ACN ei ole edullinen, päinvastoin.
Mun mielestä on hyvä liittymä.. ollu jo pari kuukautta, mulla..